Eliška Adamovská a lezení ve vánočním Ospu

"Hned po hlavním vánočním shonu jsme s rodinou a Gendovými  vyjeli do Ospu. Bylo 27. prosince a všichni jsme už seděli  v autě směr moje nejoblíbenější lezecká oblast. Nebyla jsem tam od března, takže jsem byla happy, že jedu, přestože jsem od Štědrého dne ležela nemocná s chřipkou v posteli." říká Eliška Adamovská. A jak se jí ve vánočním Ospu lezlo si přečtěte...

eliska-adamovska 7

Od začátku jsem neměla vybranou žádnou cestu, takže jsem se v Peči rozhodla, že polezu lehčí cesty. Během prvních tří dnů jsem vylezla JSFK, Rock n Roll (7c+) a Angi wall (7c). Pak jsem vlezla do Urbanovy, krásného 8a, které má 40 metrů a pořád je kde spadnout.

Zkoušela jsem to už první den výjezdu, ale to jsem nebyla vůbec rozlezená a dolezla jsem sotva do půlky, kde jsem to ani nezkrokla. Za dva dny jsem to teda šla znova a všechny kroky bez problému vymyslela. Dalším pokusem jsem cestu vylezla. Kromě oklouzaného začátku je to nádherná linie.

Vánoce nebo ne - Eliška Adamovská prostě maká

Předposlední den jsem vlezla do Marjetice, kterou mám rozlezenou už z minula. Říkala jsem si, že nemám co ztratit, že to alespoň zkusím, když už nemám natrénováno :) A byla jsem docela překvapená. Cesta mi šla hodně dobře, dokonce asi líp než v březnu, a to jsem vůbec nečekala.

Jsem ráda, že jsem si cestu ještě několikrát prolezla, protože síla na to, abych to spojila nebyla. Strašně se těším na příště a doufám, že přijedu silnější. Nejhustější krutor byl ale můj brácha, který taky předrtil Rock n Roll za 7c+, je to velkej borec :)

Tento výjezd jsem si moc užila se skvělou partou a restem stráveným běháním u moře.

Ella

Odebírat

Štítky článku

Pin It on Pinterest